Kurumsal

Vizyon


"Farklıyız" demeden fark yaratan, değere değer katan, faydanın maksimum ticari kaygının minimum'da olduğu ve seçmesini bilenlerin tercih edeceği yapılar inşa eden bir marka olmak.

Misyon


İnsanlık tarihinin en önemli ihtiyacı olan barınma İhtiyacı'nı; çağdaş ve yenilikçi mimari anlayışıyla üretmiş olduğumuz güvenli ve estetik yapılar sayesinde "hayatın tadını çıkarabileceğiniz" yaşam alanlarına dönüştürmek...

Hakkımızda


İnsanlığın varoluşunun temelinde hizmet yatar. Milyonlarca yıldır hizmette ortak düşünce gelişim ve değişimdir. İlerlemenin temel kuralı olan bilgiyi geliştirmek, paylaşmak ve aktarmak BDK Grup Finansal Danışmanlık'ın da temelini oluşturmaktadır. BDK Grup Finansal Danışmanlık, hümanist yapısıyla insanlığa hizmet etmek ve bilgiyi geleceğe aktarmak için çalışmaktadır.

BDK Grup Finansal Danışmanlık, gayrimenkul ve gayrimenkule dayalı finansman sektörünün Türkiye'de büyük önem kazanacağına inanmaktadır. Gayrimenkule dayalı sektörler, dünya ekonomisinin vazgeçilmez parçalarıdır. Ülkemizde de gayrimenkulün finansal kaynak olarak kullanılmasının artması, bu düşünceyi destekleyen en önemli göstergedir. Yabancı sermayenin sadece gayrimenkul alımı içermediğini, profesyonel hizmet şirketlerini de ülkemizde konumlandırdığını görmekteyiz.

BDK Grup Finansal Danışmanlık'ın temel amacı, var olan konjonktür kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak yatırım hedeflerine en doğru şekilde ulaşmaktır. "Yatırım emin ellerde" sözüyle yola çıkan ve yerli sermayenin gücüne inanan BDK Grup Finansal Danışmanlık; bilgiyi ve teknolojiyle birleştirerek, yatırıma değer katmaktadır.

BDK Grup İnşaat olarak biz; Değişen ve gelişen kent yaşamıyla uyumlu, çevreye dost, huzurla yaşanabilecek güvenli mekanlar üretiyoruz. Bireylerin yaşam kalitesine katkıda bulunarak maksimum memnuniyeti sağlıyoruz. Doğru çözüm ortaklarıyla yollarımızı kesiştirerek, tasarımdan mimariye, planlamadan üretime, çağın gereklerine uygun en ileri teknolojiyi ve en uygun malzemeleri kullanıyoruz. Yönetici kadromuz, personelimiz ve çözüm ortaklarımızla uyumlu birliktelikler yürüterek, her zaman en kaliteli çalışma koşullarını sağlıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki; birlikten GÜÇ doğar...


betmatik ligobet nisanbet betebet hiltonbet milosbet